Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Park wodny Windsurfing Nurkowanie Wędkowanie Piesza turystyka | Spa i relaks Solarium |
| Hotel przyjazny dzieciom Klub dziecięcy Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci | Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich | Klimatyzacja |
1-pokojowy Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina Florianópolis może pomieścić do 5 osób i zaoferować im solarium na bardziej relaksujący pobyt we Florianópolis. Plaża Praia dos Ingleses znajduje się około 20 min pieszo od apartamentu o powierzchni 50 m², a Plaża Cachoeira do Bom Jesus znajduje się w 3 km.
Ten apartament szczyci się dogodną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy Ingleses. Do centrum Florianópolis można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Park wodny Água Show Park leży w 3,1 km.
Obiekt dysponuje balkonem i miejscem do pobytu dziennego oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. Ten apartament oferuje 1 łazienkę.
Do użytku gości pełnowymiarowa kuchnia. Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina mieści się w pobliżu od najbliższego przystanku autobusowego Rodovia SC-403.
- Lokalne atrakcje
- Ponta das Canas Beach5 km
- Praia dos Ingleses1,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz38 km
- Stacje kolejowe
- Main Bus Station24 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Leżaki
- Park wodny
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Solarium
- Centrum fitness
- Windsurfing
- Nurkowanie
- Piesza turystyka
- Wędkowanie
- Płytki koniec
Usługi
- Pralnia
- Pralnia chemiczna
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Meble ogrodowe
- Pralka
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Klub dziecięcy
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina?
Na miejscu Goście Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina mogą zrelaksować się korzystając z solarium. - ❓
Czy Wi-Fi w Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina jest bezpłatne?
Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Bem Localizado Com Ar Condicionado E Piscina oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje basenem.